Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Zdravotnický spotřební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Gdaňsk: Zdravotnický spotřební materiál

  • Zveřejněno
    19/12/2022
  • Lhůta
    16/01/2023
  • Otevírání nabídek
    16/01/2023
  • Udělení zakázky
    27/02/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Místo plnění
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL Polska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,511.71 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
848,862.27 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
42
Číslo nabídky
40/2022/ZP
Popis

Dostawa drobnego sprzętu medycznego jedn. uż.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Národní registrační číslo: 5832580921
Poštovní adresa: Kartuska 4/6
Obec: Gdańsk
Kód NUTS: PL
PSČ: 80-104
Země: POL
Kontaktní osoba: St. specjalista ds. zamówień publicznych Maciej Jura
Hlavní adresa: https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/01/2023 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.