-
Zveřejněno15/02/2019
-
Lhůta15/03/2019
-
Otevírání nabídek15/03/2019
-
Udělení zakázky21/03/2019
-
Dnes04/09/2026
Nástroje
- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení
Francie-Paříž: Elektrická zařízení
Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.
Úřední název: Business France
Národní registrační číslo: 451 930 051 000 52
Poštovní adresa: 77 boulevard Saint-Jacques
Obec: Paris Cedex 14
Kód NUTS: FR101
PSČ: 75998
Země: FRA
Kontaktní osoba: A. Dronne
Hlavní adresa: http://www.businessfrance.fr
Elektronicky:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
31682000 - Elektrická zařízení
09000000 - Ropné produkty, paliva, elektrická energie a ostatní zdroje energie
09300000 - Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.