Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Opravy a údržba lodí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Opravy a údržba lodí

  • Udělení zakázky
    04/07/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Místo plnění
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50241000 Opravy a údržba lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
785,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
785,000.00 EUR
Číslo nabídky
EM22-722
Popis

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
785,000.00
Konečná hodnota zakázky
785,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Poštovní adresa: Partida Atalayes, 20
Obec: Villajoyosa
PSČ: 03570
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.