Publications Office of the EU
Dodávka a montáž digitálních sirén pro výstražný a poplašný systém - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka a montáž digitálních sirén pro výstražný a poplašný systém

  • Zveřejněno
    25/02/2025
  • Udělení zakázky
    22/01/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL721 Kielecki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35120000 Dohlížecí a zabezpečovací systémy a zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,233,398.80 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Dodávka a instalace digitálních zabezpečovacích sirén, které budou klíčovým prvkem Výstražného a poplašného systému (SOiA). Smlouva je prováděna v rámci projektu „Rozšíření výstražného a výstražného systému“, který je součástí národního plánu pro oživení a odolnost.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Váha (procenta, přesně) : 30
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,233,398.80 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Poštovní adresa:
Obec: Bęczków
PSČ: 26-008
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.