Publications Office of the EU
Dodávka mléka a mléčných výrobků pacientům USK - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka mléka a mléčných výrobků pacientům USK

  • Zveřejněno
    15/12/2023
  • Lhůta
    16/01/2024
  • Otevírání nabídek
    16/01/2024
  • Udělení zakázky
    09/02/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15500000 Mléčné výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,622,196.00 PLN
Číslo nabídky
DZP.242.863.2023
Popis

Dodávka mléka a mléčných výrobků pacientům USK – počet úkolů: 1 podrobně popsaný v příloze 2A SWF

Metoda podání
Elektronicky:
https://usk-wroc.logintrade.net
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://usk-wroc.logintrade.net
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/01/2024 13:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena” – C
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,622,196.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
Poštovní adresa:
Obec: Wysokie Mazowieckie
PSČ: 18-200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.