Publications Office of the EU
Norsko-Randaberg: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Norsko-Randaberg: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    31/01/2018
  • Lhůta
    28/02/2018
  • Otevírání nabídek
    28/02/2018
  • Udělení zakázky
    07/03/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Randaberg kommune
Místo plnění
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,200,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,476,140.00 NOK
Číslo nabídky
18/201
Popis

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Randaberg kommune
Národní registrační číslo: 934 945 514
Poštovní adresa: Postboks 40
Obec: Randaberg
Kód NUTS: NO043
PSČ: 4096
Země: NOR
Kontaktní osoba: Linda B. Joa
Hlavní adresa: www.randaberg.kommune.no
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/02/2018 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,200,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
2,476,140.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: R and K Service AS
Poštovní adresa: Kvalebergveien 21
Obec: Stavanger
PSČ: 4016
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.