Publications Office of the EU
Rumunsko-Deva: Práce na údržbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Deva: Práce na údržbě silnic

  • Zveřejněno
    26/02/2019
  • Lhůta
    25/03/2019
  • Otevírání nabídek
    25/03/2019
  • Udělení zakázky
    06/07/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regia Națională a Pădurilor – Romsilva RA
Místo plnění
NUTS code: RO423 Hunedoara
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO423 Hunedoara
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233141 Práce na údržbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,264,451.05 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
76,656,603.59 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
11
Číslo nabídky
Nr. 10992 din 15.02.2019
Popis

Se achiziţionează: lucrari de intretinere si reparare a drumurilor auto forestiere administrate de DS Hunedoara pentru cele 11 ocoale silvice din cadrul DS Hunedoara, conform caietului de sarcini.
Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data-limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: in a 10-a zi inainte de termenul-limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Regia Națională a Pădurilor — Romsilva R.A.
Národní registrační číslo: RO1590120
Poštovní adresa: Direcția Silvică Hunedoara, Str. Mihai Viteazu nr. 10, județul Hunedoara
Obec: Deva
Kód NUTS: RO423
PSČ: 330091
Země: ROU
Kontaktní osoba: Gorun Gabriel
Hlavní adresa: www.rosilva.ro
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/03/2019 15:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.