Publications Office of the EU
Francie-Meyzieu: Demoliční práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Meyzieu: Demoliční práce

  • Udělení zakázky
    28/11/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45111100 Demoliční práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,500.00 EUR
Číslo nabídky
13V035T
Popis

La présente consultation concerne : Travaux de déconstruction du Centre Léon Blum de la Ville de Meyzieu.
Ce bâtiment est réalisé comme suit : Bâtiment en RDC d'une surface d'environ
— niveau RDC (environ 240 m²),
— Toiture 2 pentes en tuiles et toiture terrasse (environ 290 m²).
Le rapport du bureau de contrôle ne signale pas la présence d'amiante.
La présente procédure adaptée ouverte est soumise aux dispositions de l'article 28-I du Code des marchés publics.
Il n'est pas prévu de décomposition en tranches ou en lots.
Le marché est conclu pour une durée de trois mois à compter de la notification.
La déconstruction devra être réalisée entre décembre 2013 et janvier 2014. Un planning d'exécution sera établi suite à la notification du marché avec le titulaire.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
13,500.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Razel - BEC
Poštovní adresa: 9 allée Général Benoist CS 10024
Obec: Bron Cedex
PSČ: 69673
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.