Publications Office of the EU
Francie-Wasquehal: Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Wasquehal: Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí

  • Zveřejněno
    07/06/2022
  • Lhůta
    01/08/2022
  • Otevírání nabídek
    02/08/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
siden-sian noreade eau
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,048,148.28 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
22 E 24 SP- ID
Popis

commune de LANDAS Département du Nord (59) Rue du Quesne Création du réseau d'assainissement de collecte des Eaux Usées

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_qZq0g8u4kT
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/08/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,048,148.28 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.