Publications Office of the EU
Polsko-Gdaňsk: Odborné počítačové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Gdaňsk: Odborné počítačové služby

  • Udělení zakázky
    22/03/2019
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: PL634 Gdański
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL634 Gdański
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72590000 Odborné počítačové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
710,908.46 PLN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę, tj. Oracle Polska Sp. z o.o., ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa na rzecz Zamawiającego świadczenia Asysty technicznej i Konserwacji dla oprogramowania Oracle.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
710,908.46 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Oracle Polska Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Warszawa
PSČ:
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.