Publications Office of the EU
IRL-Dublin: Komunikační sítě - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

IRL-Dublin: Komunikační sítě

  • Zveřejněno
    16/03/2011
  • Lhůta
    12/04/2011
  • Udělení zakázky
    11/05/2011
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32412000 Komunikační sítě
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
450,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
N01/3468/MC12/11
Popis

The Irish Defence Forces requires a maintenance and support agreement for their Communications & Information Systems Network (CISN). The type of equipment or software to be maintained includes the following systems: firewalls, IPS, email and web security filters, endpoint security, load balancers and 2 form factor security authentication.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

32412000 - Komunikační sítě

50000000 - Opravy a údržba

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
450,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Business and Scientific Services
Poštovní adresa: Unit F, Centrepoint Business Park, Oak Road, Clondalkin
Obec: Dublin 22
PSČ:
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.