Publications Office of the EU
Španělsko-Gerona: Přírodní asfalt - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Gerona: Přírodní asfalt

  • Zveřejněno
    05/01/2018
  • Lhůta
    12/02/2018
  • Udělení zakázky
    10/05/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Diputació de Girona
Místo plnění
NUTS code: ES512 Girona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES512 Girona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44113610 Přírodní asfalt
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
649,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
324,800.00 EUR
Číslo nabídky
2017/7512
Popis

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
649,600.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
324,800.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.