Publications Office of the EU
Itálie-Troina: Výstavba silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Troina: Výstavba silnic

  • Zveřejněno
    11/11/2016
  • Lhůta
    20/12/2016
  • Otevírání nabídek
    23/01/2017
  • Udělení zakázky
    06/06/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Místo plnění
NUTS code: ITG16 Enna
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233120 Výstavba silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
196,736.59 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
151,351.42 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Comune di Troina
Poštovní adresa: Via Conte Ruggero 4
Obec: Troina
PSČ: 94018
Země: ITA
Kontaktní osoba: Chiavetta Irene
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/01/2017 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
196,736.59 EUR
Konečná hodnota zakázky
151,351.42 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Asero Costruzioni Srl
Poštovní adresa: Via IV Traversa 99
Obec: Belpasso
PSČ: 95032
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.