Publications Office of the EU
Polsko-Zielona Góra: Opravy a údržba kolejových vozidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Zielona Góra: Opravy a údržba kolejových vozidel

  • Zveřejněno
    14/02/2022
  • Lhůta
    01/04/2022
  • Udělení zakázky
    22/04/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL43 Lubuskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
321,600.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
381,000.00 PLN
Číslo nabídky
Zg.240.1694.2021
Popis

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany kół monoblokowych oraz tarcz hamulcowych w spalinowym zespole trakcyjnym SA139-005.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: POLREGIO S. A. Lubuski Zakład w Zielonej Górze
Poštovní adresa: ul. Ułańska 3, 65-033 Zielona Góra
Obec: Zielona Góra
Kód NUTS: PL43
PSČ: PL65-033
Země: POL
Kontaktní osoba: Iwona Basista
Hlavní adresa: https://polregio.eb2b.com.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
321,600.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
381,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Serwis Pojazdów Szynowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Poštovní adresa: ul. Szczecińska 15-19, 86-065 Lisi Ogon
Obec: Lisi Ogon
PSČ: 86-065
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.