Publications Office of the EU
„Výstavba požárních nádrží s odběrovými stanicemi vody v lesním okrese Kliniska“ - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

„Výstavba požárních nádrží s odběrovými stanicemi vody v lesním okrese Kliniska“

  • Zveřejněno
    09/10/2025
  • Lhůta
    28/10/2025
  • Otevírání nabídek
    28/10/2025
  • Udělení zakázky
    20/01/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kliniska
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL428 Szczeciński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
210,538.54
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
466,415.34 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
SA.270.3.5.2025
Popis

Předmětem zakázky je výstavba dvou požárních nádrží s odběrovými stanicemi vody a související infrastrukturou v lesním okrese Kliniska. Předmět zakázky byl rozdělen na dvě části, tj. část č. 1 s názvem: „Výstavba požární nádrže v lesním hospodářství Pucko“ a část č. 2 s názvem: „Výstavba požární nádrže v lesním hospodářství Sowno“. Podrobný popis předmětu zakázky je uveden v projektové dokumentaci tvořící přílohu 1A a 1B smluvních podmínek, která se skládá z: 1) Pro část č. 1: A) Příloha 1.1 – Technická dokumentace – Výkonný návrh – Výstavba nádrže; B) Příloha 1.2 – Náhradní stavební projekt – Rekonstrukce lesní cesty; c) příloha 1.3 – Technické specifikace pro provádění a přejímku stavebních prací; D) Příloha 1.4 – Rozhodnutí č. 748/2024 ze dne 17. prosince 2024 o stavebních povoleních – Rekonstrukce lesní cesty; E) příloha 1.5 – rozhodnutí ze dne 27. března 2024 – částečné nevyslovení námitek; F) příloha 1.6 – Měření prací; 2) Pro část 2: A) Příloha 2.1 – Technická dokumentace – Výkonný návrh – Výstavba nádrže; (B) Příloha 2.2 – Technické specifikace pro provádění a přejímku stavebních prací; C) příloha 2.3 – Oznámení o stavbě/neuplatnění námitek proti stavbě; D) Příloha 2.4 – Měření prací.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5886999-1627-4d7b-bfd9-424a7c90235a
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5886999-1627-4d7b-bfd9-424a7c90235a
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/10/2025 10:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.