Publications Office of the EU
Francie-Poitiers: Stavební materiál - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Poitiers: Stavební materiál

  • Zveřejněno
    02/03/2018
  • Lhůta
    30/03/2018
  • Otevírání nabídek
    30/03/2018
  • Udělení zakázky
    22/06/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ekidom (86)
Místo plnění
NUTS code: FRI34 Vienne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI34 Vienne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44111000 Stavební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
14.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
8
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Accords-cadres à bons de commande pour l'achat de fournitures, produits, matériaux et matériels divers pour le compte d'Ekidom

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.marches-securises.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/03/2018 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.