Publications Office of the EU
Sprzęt jednorazowego użytku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sprzęt jednorazowego użytku

  • Zveřejněno
    28/02/2025
  • Lhůta
    07/04/2025
  • Otevírání nabídek
    07/04/2025
  • Udělení zakázky
    08/05/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL524 Opolski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
910,328.60 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
10
Číslo nabídky
ZP/03/2025
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku z podziałem na 10 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW Pakiet 2 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP Pakiet 3 SJU/ Chirurgia - sprzęt do litotrypsji Pakiet 4 SJU/ Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych Pakiet 5 SJU/ Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S Pakiet 6 SJU/ Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej Pakiet 7 SJU/ Port dożylny, igła bezpieczna Pakiet 8 SJU/ Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy Pakiet 9 SJU/ Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D Pakiet 10 SJU/ Różne SJU Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1067601
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/04/2025 10:05
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.