Publications Office of the EU
Itálie-Florencie: Letištní zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Florencie: Letištní zařízení

  • Zveřejněno
    17/03/2023
  • Lhůta
    08/05/2023
  • Udělení zakázky
    20/09/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
TOSCANA AEROPORTI S.P.A.
Místo plnění
NUTS code: ITI14 Firenze
Sídlo kupujícího
NUTS code: IT Italia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34960000 Letištní zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
832,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Fornitura, installazione e manutenzione degli Entry-Exit System (EES) presso gli Aeroporti “A. Vespucci” di Firenze e “G. Galilei” di Pisa

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.toscana-aeroporti.com/home/business/bandi-di-gara/procedure-di-gara-telematiche.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
832,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: RTI INDRA ITALIA SPA – NET STUDIO SPA
Poštovní adresa:
Obec: Roma
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: Net Studio Spa
Poštovní adresa:
Obec: Prato
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.