Publications Office of the EU
Belgie-Brusel: „Cílené průzkumy o uplatňování základních pracovních norem" - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Belgie-Brusel: „Cílené průzkumy o uplatňování základních pracovních norem"

  • Udělení zakázky
    25/04/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
75111000 Správní a legislativní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
149,992.00 EUR
Číslo nabídky
VT/2015/042.
Popis

Dodání průzkumu na hodnocení právního a praktického uplatňování základních pracovních norem MOP ve vybraných třetích zemích: Kolumbie, Gruzie, Guatemala a Pákistán. Průzkum by měl pomoci Evropské komisi, Evropské službě pro vnější činnost (ESVČ) a příslušným delegacím EU při sledování pracovních norem ve vztahu k unijnímu všeobecnému systému tržních preferencí GSP+ (Generalised System of Preferences Plus) a k ustanovením týkajícím se udržitelného rozvoje v oblasti volného obchodu a investičních dohod EU. Rovněž by měla poskytnout poradenství týkající se toho, jak mohou opatření EU napomáhat při řešení případných nedostatků v uplatňování.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
149,992.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ergon Associates Limited
Poštovní adresa: 8 Coldbath Square, Garden Floor
Obec: London
PSČ: EC1R 5HL
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.