Publications Office of the EU
Francie-Sarreguemines: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Francie-Sarreguemines: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    31/10/2023
  • Lhůta
    28/11/2023
  • Otevírání nabídek
    28/11/2023
  • Udělení zakázky
    30/11/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ca sarreguemines confluences
Místo plnění
NUTS code: FRF33 Moselle
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF33 Moselle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
150,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

provozování dopravní služby pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.agglo-sarreguemines.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/11/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
150,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: massing Inter-Services
Poštovní adresa: 1 Rte De Nancy
Obec: Sarreguemines
PSČ: 57200
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.