Publications Office of the EU
Španělsko-Alcorcón: Předškolní vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Alcorcón: Předškolní vzdělávání

  • Zveřejněno
    18/05/2016
  • Lhůta
    22/06/2016
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Alcorcón
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80110000 Předškolní vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,313,741.20 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
82/2016
Popis

Gestión del servicio público educativo de la Escuela Infantil «Nanas», integrada en la Red Pública de Escuelas Infantiles de la Comunidad de Madrid, situada en la calle Pablo Neruda, nº 3, CP 28922 de Alcorcón (Madrid).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,313,741.20 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.