Publications Office of the EU
Rakousko-Salcburk: Hasičská vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Rakousko-Salcburk: Hasičská vozidla

  • Zveřejněno
    03/05/2019
  • Lhůta
    24/06/2019
  • Otevírání nabídek
    24/06/2019
  • Udělení zakázky
    19/08/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landesfeuerwehrverband Salzburg
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT Österreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144210 Hasičská vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
759,768.00 EUR
Číslo nabídky
589/2018
Popis

DLA(K)A 23-12 für FF Altenmarkt.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Landesfeuerwehrverband Salzburg
Národní registrační číslo: 0
Poštovní adresa: Karolingerstraße 30
Obec: Salzburg
Kód NUTS: AT
PSČ: 5020
Země: AUT
Hlavní adresa: www.lfv-sbg.at
Elektronicky:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/65305
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/06/2019 13:31
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
759,768.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Rosenbauer Ges.m.b.H.
Poštovní adresa:
Obec: Leonding
PSČ: 4060
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.