Publications Office of the EU
PL-Olsztyn: Rozvod elektřiny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

PL-Olsztyn: Rozvod elektřiny

  • Udělení zakázky
    01/01/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL62 Warmińsko-Mazurskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
65310000 Rozvod elektřiny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,765,480.26
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,615.52 PLN
Číslo nabídky
GDDKiA-O-OL-R2-F2-2814-29/12
Popis

Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby dostarczenia energii elektrycznej do budynków GDDKiA Oddział w Olsztynie wraz z podległymi Rejonami oraz na potrzeby infrastruktury drogowej w podziale na 71 zadań.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,765,480.26
Konečná hodnota zakázky
3,615.52 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Energa-Operator S.A.
Poštovní adresa: ul. Marynarki Polskiej 130
Obec: Gdańsk
PSČ: 80-557
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.