Publications Office of the EU
Německo-Mnichov: Papírové hygienické výrobky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Mnichov: Papírové hygienické výrobky

  • Zveřejněno
    02/02/2022
  • Lhůta
    10/03/2022
  • Zrušeno
    13/05/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Technische Universität München
Místo plnění
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33770000 Papírové hygienické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,380,122.22 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
443 / 2 / 22
Popis

Rahmenvertrag über die Lieferung von Hygieneartikeln

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/B2A82D49-8C8E-4959-A531-D21FE2AAAD47
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/03/2022 09:01
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.