Publications Office of the EU
Francie-Štrasburk: Pojištění odpovědnosti za škodu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Štrasburk: Pojištění odpovědnosti za škodu

  • Zveřejněno
    27/12/2019
  • Lhůta
    28/01/2020
  • Otevírání nabídek
    29/01/2020
  • Udělení zakázky
    20/03/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Eurométropole de Strasbourg
Místo plnění
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
352,795.65 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

— prestations d'assurance pour les besoins de l'Eurométropole de Strasbourg.

Metoda podání
Elektronicky:
https://alsacemarchespublics.eu
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/01/2020 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
352,795.65 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: BEAC
Poštovní adresa: 8, rue Alfred de Vigny
Obec: Besançon
PSČ: 25000
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.