Publications Office of the EU
Säkerhetsutbildningar - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Säkerhetsutbildningar

  • Zveřejněno
    28/03/2025
  • Lhůta
    28/04/2025
  • Otevírání nabídek
    29/04/2025
  • Udělení zakázky
    10/06/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sveriges Television Aktiebolag
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE110 Stockholms län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,800,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
202503
Popis

PS-bolagen har behov av teoretiska, praktiska och digitala säkerhetsutbildningar inrikes inom flera områden exempelvis Fält/personsäkerhet, Hat och hot, PDV, och Stalking. Då ett stort antal medarbetare hos PS-bolagen reser utomlands i tjänsten eller är stationerade utomlands finns det även behov av utbildningar i resesäkerhet och akutsjukvård för utrikesresor.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/04/2025 00:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Pris
Typ: price
Popis: Pris
Váha (procenta, přesně) : 2
Kritérium: Kvalitet
Typ: quality
Popis: Kvalitet
Váha (procenta, přesně) : 1
Odhadovaná hodnota
5,800,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Vesper Group AB
Poštovní adresa:
Obec: JOHANNESHOV
PSČ: 12177
Země:
Úřední název: Anactio AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 11156
Země:
Úřední název: SRS Security AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 10124
Země:
Úřední název: To Trust Consulting AB
Poštovní adresa:
Obec: STOCKHOLM
PSČ: 10241
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.