Publications Office of the EU
Francie-Issoire: Stavební zámečnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Issoire: Stavební zámečnictví

  • Udělení zakázky
    13/09/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421000 Stavební zámečnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
118,555.00 EUR
Číslo nabídky
DST18Tx.Menuiserie
Popis

Les travaux objet du présent marché concernent: la dépose des menuiseries bois existantes (63 + 64 unités); la fourniture et la pose de menuiseries PVC et de volets roulants; la finition soignée de la pose.
Ils sont répartis en 2 phases comme suit:
Phase nº 1 École élémentaire du groupe scolaire des Prés.
Phase nº 2 École pré-élémentaire du groupe scolaire des Prés.
Les travaux envisagés ne pourront pas avoir lieu pendant le temps scolaire. Il est donc envisagé de réaliser les prestations de la phase nº 1 pendant les vacances de Toussaint et ceux de la phase nº 2 soit de manière concomitante soit pendant les vacances de Noël ou de février 2019.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
118,555.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SAS PVC4
Poštovní adresa: Route de Riom, ZI de Julliat
Obec: Aigueperse
PSČ: 63260
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.