Publications Office of the EU
Rakousko-Vídeň: Pojistně technické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rakousko-Vídeň: Pojistně technické služby

  • Zveřejněno
    05/10/2021
  • Lhůta
    04/11/2021
  • Otevírání nabídek
    04/11/2021
  • Udělení zakázky
    16/12/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Oesterreichische Nationalbank - Abteilung EVM
Místo plnění
NUTS code: AT Österreich
Sídlo kupujícího
NUTS code: AT Österreich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66519600 Pojistně technické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
393,848.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
382,200.00 EUR
Číslo nabídky
2021-2453
Popis

Die Oesterreichische Nationalbank sucht im Rahmen dieses Vergabeverfahrens ein Unternehmen, welches Leistungen im versicherungsmathematischen Bereich erbringt, versicherungsmathematische Gutachten erstellt und Berechnungen bestimmter Rückstellungen im Personalbereich durchführt.

Metoda podání
Elektronicky:
https://evergabe.at
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/11/2021 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
393,848.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
382,200.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Valida Consulting GesmbH
Poštovní adresa: Mooslackengasse 12
Obec: Wien
PSČ: 1190
Země: AUT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.