Publications Office of the EU
Rumunsko-Iasi: Dialyzační roztoky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Iasi: Dialyzační roztoky

  • Zveřejněno
    12/03/2013
  • Lhůta
    23/04/2013
  • Otevírání nabídek
    23/04/2013
  • Udělení zakázky
    28/05/2013
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Sf. Spiridon Iasi
Místo plnění
NUTS code: RO213 Iaşi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33692800 Dialyzační roztoky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
914,418.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
914,418.00 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
12
Číslo nabídky
7145/20.2.2013
Popis

Achizitie de consumabile medicale pentru hemodializa realizata in Clinicile ATI ale Spitalului Sf. Spiridon Iasi.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/04/2013 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.