Publications Office of the EU
Polsko-Bielsko-Biała: Síťové servery - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Bielsko-Biała: Síťové servery

  • Zveřejněno
    16/09/2015
  • Lhůta
    26/10/2015
  • Otevírání nabídek
    26/10/2015
  • Udělení zakázky
    17/11/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Bielsko-Biała, Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Místo plnění
NUTS code: PL225 Bielski
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48821000 Síťové servery
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
109,823.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
136,849.80 PLN
Číslo nabídky
INF.271.22.2015
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów typu BLADE dla potrzeb Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, które to miejsce jest miejscem wykonania w/w zamówienia, rozszerzenie licencji VMware oraz aktualizacja środowiska VMware.
Szczegółowy zakres zamówienia i wymogów określony jest w załączniku nr 4 do nin. SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest do naprawy wszelkich szkód w miejscu wykonania dostawy, za które odpowiadają solidarnie Wykonawca i podmioty działające w jego imieniu.
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prawidłowej gospodarki odpadami wytworzonymi w wyniku realizacji przedmiotu zamówienia oraz do przestrzegania zasad ochrony środowiska (m.in. do zapobiegania powstawaniu odpadów, ograniczenia ich ilości i ich negatywnego oddziaływania na środowisko, zapewnienia ich odzysku oraz prawidłowego unieszkodliwiania).
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zastosował wyłącznie wyroby: wolne od wad prawnych, pochodzące z legalnego źródła, zakupione w autoryzowanym kanale sprzedaży producenta w Unii Europejskiej, dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującymi przepisami, fabrycznie nowe – tj. wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą dostawy, o wysokiej jakości i wysokiej trwałości użytkowania.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/10/2015 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
109,823.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
136,849.80 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Advanced Business Systems Sp. z o.o.
Poštovní adresa: ul. Płk. Dąbka 8
Obec: Kraków
PSČ: 30-732
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.