Publications Office of the EU
Španělsko-Torrejón de Ardoz: Provozování skladišť a skladů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Torrejón de Ardoz: Provozování skladišť a skladů

  • Zveřejněno
    13/03/2013
  • Lhůta
    22/04/2013
  • Udělení zakázky
    24/05/2013
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
63120000 Provozování skladišť a skladů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
485,166.94 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
255,723.53 EUR
Číslo nabídky
4220013000100
Popis

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Sección Contratación Sea 22
Poštovní adresa: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Obec: Torrejón
PSČ: 28850
Země: ESP
Nabídky lze podat
Not specified
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
485,166.94 EUR
Konečná hodnota zakázky
255,723.53 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Poštovní adresa:
Obec:
PSČ:
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.