Publications Office of the EU
Belgie-Brusel: Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgie-Brusel: Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství

  • Zveřejněno
    19/05/2023
  • Lhůta
    15/06/2023
  • Otevírání nabídek
    16/06/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Agentschap voor Natuur en Bos
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77000000 Zemědělské, lesnické, zahradnické služby a služby v oblasti akvakultury a včelařství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
4
Číslo nabídky
ANB-ANB/TB/TOO/2023/115-F02_0
Popis

Kader
Voorliggende opdracht heeft betrekking op de bestrijding van invasieve uitheemse plantensoorten in natuurgebieden in het oostelijk deel van Vlaanderen, in opdracht van het Agentschap voor Natuur en Bos, opgesplitst in meerdere percelen.
Een aantal percelen hebben betrekking op het uitvoeren van manuele bestrijdingsmethoden (manueel uittrekken/uitspitten, maaien,…), anderen omvat het machinaal verwijderen van invasieve uitheemse planten. De verplicht te volgen systematiek en werkmethodes worden in de technische voorschriften van dit bestek uitvoerig beschreven.
Het gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen (glyfosaat e.a.) is verboden in het kader van deze opdracht.
Duur van de opdracht:
De looptijd van deze (raam)overeenkomst betreft 1 uitvoeringsjaar en vangt aan op de datum zoals vastgesteld in het aanvangsbevel. Deze raamovereenkomst is nadien maximaal 3 maal te verlengen, dit telkens met 1 uitvoeringsjaar. De sluiting van de opdracht slaat op de totaliteit, dus zowel de basisopdracht als de verlengingen. De aanbestedende overheid is hierbij enkel gebonden door de initiële basisopdracht en niet door de verlengingen. De opdrachtnemer is echter gebonden voor het geheel (initiële opdracht en verlengingen) in die zin dat hij achteraf voor de verlengingen geen andere voorwaarden kan bedingen dan de initieel door hem geboden voorwaarden. Indien de opdrachthouder de opdracht niet wil verlengen brengt hij minstens 4 maanden voor het einde van de looptijd de opdrachtgever hiervan schriftelijk op de hoogte per aangetekend schrijven aan de leidend ambtenaar van deze opdracht. De opdrachtgever bevestigt 3 maanden voor de start van de nieuwe verlenging of er effectief wordt verlengd.

Metoda podání
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=ANB-ANB%2FTB%2FTOO%2F2023%2F115-F02
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/06/2023 10:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.