Publications Office of the EU
Německo-Solingen: Úklid škol - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Solingen: Úklid škol

  • Zveřejněno
    13/11/2020
  • Lhůta
    11/12/2020
  • Otevírání nabídek
    11/12/2020
  • Udělení zakázky
    03/02/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Stadt Solingen
Místo plnění
NUTS code: DEA19 Solingen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA19 Solingen, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90919300 Úklid škol
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
225,591.09 EUR
Číslo nabídky
V20/KC-R/319
Popis

Bei der Albert-Schweitzer-Schule handelt es sich um ein Ensemble verschiedener ein- bzw. mehrgeschossiger Gebäude bzw. Gebäudeteile. Die zu reinigende Gesamtfläche beträgt 7.275,47 qm.
Die einzelnen Gebäude sind größtenteils in Massivbaukonstruktionen mit Flach- und Satteldächern erstellt worden. Einzelne Gebäude sind durch eingeschossige Übergangsbauteile miteinander verbunden. Die Gebäude bzw. Gebäudeteile sind in verschiedenen Jahren erbaut worden und weisen damit eine unterschiedliche Bauqualität/Bausubstanz auf. Die zur Albert-Schweitzer-Realschule gehörende Sporthalle befindet sich auf einem fußläufig entfernten Grundstück an der Sedanstraße 14.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/12/2020 10:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
225,591.09 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: A.H. Winterberg GmbH & Co. KG
Poštovní adresa:
Obec: Wuppertal
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.