Publications Office of the EU
Francie-Saint-Thibéry: Pitná voda - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Saint-Thibéry: Pitná voda

  • Zveřejněno
    05/05/2023
  • Lhůta
    05/06/2023
  • Otevírání nabídek
    05/06/2023
  • Udělení zakázky
    03/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
communaute d aggl herault mediterranee
Místo plnění
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ13 Hérault
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
41110000 Pitná voda
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
540,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
540,000.00 EUR
Číslo nabídky
2023fcs0028
Popis

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Metoda podání
Elektronicky:
http://agglo-heraultmediterranee.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/06/2023 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
540,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
540,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: lamberton
Poštovní adresa: rue Saint Victor
Obec: Villeneuve-les-Beziers
PSČ: 34070
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.