Publications Office of the EU
Francie-Etréchy: Práce na stavbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Etréchy: Práce na stavbě silnic

  • Udělení zakázky
    25/06/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville d'Etréchy
Místo plnění
NUTS code: FR104 Essonne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR104 Essonne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233140 Práce na stavbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
55,960.25 EUR
Číslo nabídky
2019m04
Popis

Ce marché consiste à mettre en place un bail voirie pour l'entretien des parkings, des voies communales et la création des aménagements ne rentrant pas dans la compétence de la communauté de commune.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
55,960.25 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Colas Ile de France Normandie
Poštovní adresa: route de Brieres les Scelles
Obec: Etampes
PSČ: 91150
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.