Publications Office of the EU
Německo-Cuxhaven: Venkovní svítidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Cuxhaven: Venkovní svítidla

  • Zveřejněno
    02/11/2022
  • Lhůta
    05/12/2022
  • Udělení zakázky
    30/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Cuxhaven
Místo plnění
NUTS code: DE932 Cuxhaven
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE932 Cuxhaven
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31527200 Venkovní svítidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
270,420.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
240,390.51 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Die Stadt Cuxhaven vergibt den Kauf und die Montage/Installation von Weihnachtsbeleuchtung für ihren Innenstadtbereich sowie für ihre Stadtteilzentren.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E74346348
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
270,420.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
240,390.51 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Bietergemeinschaft Side by Side Stadtgestaltung & Dienstleistungs oHG/Essert-Illumination Andreas Essert e.K.
Poštovní adresa:
Obec: Langenhagen
PSČ: 30855
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.