Publications Office of the EU
Španělsko-Gijón: Informační systémy a servery - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Gijón: Informační systémy a servery

  • Zveřejněno
    05/12/2019
  • Lhůta
    17/01/2020
  • Otevírání nabídek
    22/01/2020
  • Udělení zakázky
    28/02/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Radiotelevisión del Principado de Asturias, S. A. U.
Místo plnění
NUTS code: ES120 Asturias
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES120 Asturias
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48800000 Informační systémy a servery
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,080,889.92 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
831,800.00 EUR
Číslo nabídky
91/19
Popis

El objeto del contrato es el suministro de un sistema de almacenamiento y archivo en la modalidad de arrendamiento operativo, su instalación y su posterior mantenimiento.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Radiotelevisión del Principado de Asturias, S. A. U., Servicios Jurídicos
Národní registrační číslo: A33924606
Poštovní adresa: Camín de las Clarisas, 263
Obec: Gijón
Kód NUTS: ES12
PSČ: 33203
Země: ESP
Kontaktní osoba: A/A: Servicio Jurídico (contratación). Ainara Elices
Hlavní adresa: www.rtpa.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/01/2020 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,080,889.92 EUR
Konečná hodnota zakázky
831,800.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Telefónica Soluciones de Informática y Comunicaciones de España, S. A. U.
Poštovní adresa: C/ Ronda de la Comunicación, s/n
Obec: Madrid
PSČ: 28050
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.