Publications Office of the EU
Sběr a využití kalů z čistíren odpadních vod - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Sběr a využití kalů z čistíren odpadních vod

  • Udělení zakázky
    10/12/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL227 Rybnicki
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513800 Čištění kalů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,466,000.00 PLN
Číslo nabídky
ZP/2024/5
Popis

Předmětem zakázky je postupný sběr a využití stabilizovaných komunálních kalů z čistíren odpadních vod (kód odpadu 19 08 05) spolu s nakládkou a přepravou z místa výroby na místo využití za použití metod R3, R11 nebo R12 uvedených v příloze 1 zákona o odpadech ze dne 14. prosince 2012. (Sbírka zákonů 2023, bod 1587 ve znění pozdějších předpisů) z těchto objektů: a) čistírna odpadních vod "Karkoszka II" ve Wodzisław Śląski, ul. Czyżowicka 131 - odhadované množství 6 000 Mg b) ČOV "Rydułtowy" v Rydułtowy, ul. Civic 97 - odhadované množství 3000 Mg.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,466,000.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: RS-TRANS Roman Sitko
Poštovní adresa:
Obec: Wodzisław Śląski
PSČ: 44-313
Země:
Úřední název: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Martech Plus" Marcin Mistarz Sp. i.
Poštovní adresa:
Obec: Ruda Śląska
PSČ: 41-706
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.