Publications Office of the EU
Řecko-Rodopoli Serron: Pitná voda - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Řecko-Rodopoli Serron: Pitná voda

  • Zveřejněno
    08/05/2023
  • Lhůta
    14/07/2023
  • Otevírání nabídek
    18/07/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Δημόσια Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Σιντικής (Δ.Ε.Υ.Α.ΣΙ.)
Místo plnění
NUTS code: EL526 Σέρρες
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL526 Σέρρες
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
41110000 Pitná voda
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,555,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση μονάδας διύλισης επιφανειακού νερού με σύστημα μεμβρανών υπερδιήθησης (UF) προς τελική παραγωγή ποσίμου νερού. Ο κύριος σκοπός της επεξεργασίας υπερδιήθησης είναι η απομάκρυνση της ρύπανσης από θόλωση, αιωρούμενα υλικά και ενδεχόμενους παθογόνους παράγοντες, όπως Giarda, Κρυπτoσπορίδια, Clostridium perfringens, εντερόκοκκους και Escherichia Coli. Επιπλέον περιλαμβάνεται η προμήθεια και εγκατάσταση φωτοβολταϊκού σταθμού 99kWp≤Ρ<100 kWp με την με την προσθήκη συστήματος αποθήκευσης ενέργειας με συσσωρευτές. Με την διάταξη αυτή θα αυτονομηθούν πλήρως κάποια από τα φορτία της εγκατάστασης του Διυλιστηρίου και η τροφοδότησή τους θα γίνεται εξ’ ολοκλήρου από το Φωτοβολταϊκό Σταθμό. Ο Φωτοβολταϊκός Σταθμός θα εγκατασταθεί επί των κτιριακών εγκαταστάσεων του Διυλιστηρίου. Το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας με συσσωρευτές θα εγκατασταθεί σε χώρο με κατάλληλο αερισμό και τηρώντας όλα τα απαιτούμενα μέτρα προστασίας.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Δημόσια Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Σιντικής (Δ.Ε.Υ.Α.ΣΙ.)
Poštovní adresa: Ροδόπολη Π.Ε. Σερρών
Obec: Ροδόπολη Π.Ε. Σερρών
Kód NUTS: EL526
PSČ: 62055
Země: GRC
Kontaktní osoba: Τσούτσουρας Κωνσταντίνος
Hlavní adresa: www.sintiki.gov.gr/dhmotikoiforeis/deyasi/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/07/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,555,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.