Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Olivový olej - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Lisabon: Olivový olej

  • Zveřejněno
    31/10/2022
  • Lhůta
    10/11/2022
  • Otevírání nabídek
    11/11/2022
  • Udělení zakázky
    26/02/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Instituto da Segurança Social, I.P.
Místo plnění
NUTS code: PT1 Continente
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT1 Continente
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15411110 Olivový olej
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
616,789.98 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
604,388.00 EUR
Číslo nabídky
2001/22/00002574
Popis

Fornecimento de Género Alimentar Azeite Virgem Extra

Metoda podání
Elektronicky:
www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/11/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
616,789.98 EUR
Konečná hodnota zakázky
604,388.00 EUR
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.