Publications Office of the EU
Komplexní dodávka elektřiny spolu s distribuční službou elektřiny dodávané do zařízení Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. v restrukturalizaci v roce 2026 - II - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Komplexní dodávka elektřiny spolu s distribuční službou elektřiny dodávané do zařízení Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. v restrukturalizaci v roce 2026 - II

  • Zveřejněno
    28/10/2025
  • Lhůta
    26/11/2025
  • Otevírání nabídek
    26/11/2025
  • Udělení zakázky
    26/02/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL518 Wrocławski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,311,441.20 PLN
Číslo nabídky
MCM/WSM/ZP29/2025
Popis

komplexní dodávka elektřiny spolu s distribuční službou elektřiny dodávané do zařízení Milicki Centrum Medyczny Sp. z o.o. v restrukturalizaci - II. Podrobný popis předmětu smlouvy je uveden v přílohách 1 a 2

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/11/2025 09:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: 100
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,311,441.20 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: Tauron Sprzedaż sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Kraków
PSČ: 30-417
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.