Publications Office of the EU
Polsko-Krakov: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Krakov: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    13/03/2020
  • Lhůta
    15/04/2020
  • Otevírání nabídek
    15/04/2020
  • Udělení zakázky
    07/07/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Místo plnění
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
788,191.40 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
784,495.20 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
EZP-271-2-5/PN/2020
Popis

Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej – 2 zadania dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie: hemostatyczny opatunek chirurgiczny oraz ornithine aspartate, z uwzględnieniem bieżących potrzeb zamawiającego:
— zadanie 1 – hemostatyczny opatrunek chirurgiczny,
— zadanie 2 – ornithine aspartate.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SIWZ, w szczególności:
— Załącznik nr 1 – Istotne postanowienia umowy (IPU),
— Załącznik nr 2 – Formularz oferty,
— Załączniki od nr 3/1 do 3/2 – Formularz cenowy – opis przedmiotu zamówienia.
Oznaczenie kodowe Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 33600000-6 produkty farmaceutyczne.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Národní registrační číslo: 0000039390
Poštovní adresa: ul. Wielicka 265
Obec: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 30-663
Země: POL
Kontaktní osoba: Dział Zamówień Publicznych
Hlavní adresa: http://www.szpitalzdrowia.pl
Elektronicky:
https://usdk.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/04/2020 11:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.