Publications Office of the EU
Nizozemsko-Wageningen: Odborné časopisy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Wageningen: Odborné časopisy

  • Udělení zakázky
    09/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wageningen University & Research
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
22211000 Odborné časopisy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
317,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
316,723.34 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

In het kader van de Aanbestedingswet 2012 is het uitgangspunt dat tijdschriftabonnementen, boekuitgaven en literatuurdatabases per definitie unieke producten zijn. Het is daardoor ook niet mogelijk om de aanschaf van tijdschriften, boeken en databases competitief aan te besteden. Elke uitgever biedt een op zichzelf unieke portfolio aan producten. Er is hierbij sprake van een situatie waarbij mededinging om technische redenen ontbreekt alsook sprake van uitsluitende rechten waarbij geen alternatief bestaat. Hiermee is sprake van een uitzondering in de zin van artikel 2.32 lid 1 sub b) onder 2 jo 3 Aanbestedingswet 2012.
Bij deze opdracht gaat het om een bibliografische database voor literatuur op het gebied van de landbouw en toegepaste levenswetenschappen van Ovid Technologies. Hiertoe werd een Proqme inkooporder gemaakt met referentie 1597817.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
317,000.00
Konečná hodnota zakázky
316,723.34 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ovid Technologies B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Alphen aan den Rijn
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.