Publications Office of the EU
Nizozemsko-Leidschendam: Služby související s údržbou sportovních hřišť - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Leidschendam: Služby související s údržbou sportovních hřišť

  • Zveřejněno
    31/03/2021
  • Lhůta
    14/05/2021
  • Otevírání nabídek
    14/05/2021
  • Udělení zakázky
    15/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Místo plnění
NUTS code: NL33 Zuid-Holland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77320000 Služby související s údržbou sportovních hřišť
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Onderhoud van kunstgrasvelden op sportparken binnen de gemeente Leidschendam-Voorburg voor de periode 2021 - 2024.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Gemeente Leidschendam-Voorburg
Národní registrační číslo: 111792390
Poštovní adresa: Koningin Wilhelminalaan 2
Obec: Leidschendam
Kód NUTS: NL332
PSČ: 2264 BM
Země: NLD
Kontaktní osoba: Michael Thoen
Hlavní adresa: https://www.lv.nl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/05/2021 18:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Antea Realisatie bv
Poštovní adresa:
Obec: Capelle aan de IJssel
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.