Publications Office of the EU
Sanierung historisches Rathaus / hier: Innentüren und Zargen - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sanierung historisches Rathaus / hier: Innentüren und Zargen

  • Zveřejněno
    14/10/2024
  • Lhůta
    13/11/2024
  • Otevírání nabídek
    13/11/2024
  • Udělení zakázky
    12/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kupferstadt Stolberg (Rhld.)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421131 Instalace dveří
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
-1.00 EUR
Číslo nabídky
KBP-WAP-027-2024-0357
Popis

Bei den hier ausgeschriebenen Zargen und Innentüren handelt es sich überwiegend um Aluminium-Leibungszargen, einige Massivholz-Stockzargen, sowie Sperrtüren für den Innenbereich mit HPL- oder Echtholzfurnier-Decklage und den zugehörigen Beschlägen und Schließmitteln. Bei den überwiegenden Türblättern handelt es sich um einflüglige Sperrtüren. Insgesamt zwei Türen werden zweiflüglig ausgeführt. Zusätzlich werden im nicht-öffentlich zugänglichen Kellerbereich des Gebäudes Stahl-Brandschutztüren mit Eckzargen als Systemtüren eingebaut.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXV2YYRY18FEQ041
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXV2YYRY18FEQ041
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/11/2024 08:00
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
-1.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Johannes Houben GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Heinsberg
PSČ: 52525
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.