Publications Office of the EU
F-Saint-Benoît: Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Saint-Benoît: Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný

  • Zveřejněno
    07/02/2012
  • Lhůta
    14/03/2012
  • Udělení zakázky
    04/05/2012
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Cirest
Místo plnění
NUTS code: FRY40 La Réunion
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2012-ENV-05
Popis

Le présent marché a pour objet l'exploitation de la plate forme de compostage de déchets verts de Sainte Rose, située au lieu dit " le marocain ".

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Star
Poštovní adresa: 5 rue de la Pépinière ZA la Mare
Obec: Sainte-Marie
PSČ: 97438
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.