Publications Office of the EU
Polsko-Krakov: Nakladatelské služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Krakov: Nakladatelské služby

  • Zveřejněno
    17/11/2017
  • Lhůta
    03/01/2018
  • Otevírání nabídek
    03/01/2018
  • Udělení zakázky
    06/03/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Województwo Małopolskie
Místo plnění
NUTS code: PL21 Małopolskie
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL21 Małopolskie
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79970000 Nakladatelské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
89,403.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
132,409.50 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
SR-V.052.5.15.2017
Popis

1. Publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej i Internecie na potrzeby kampanii informacyjnej o wymaganiach uchwały antysmogowej dla Małopolski oraz efektach realizacji zintegrowanego projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania treści, projektu i składu oraz publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej o zasięgu ogólnopolskim i Internecie. Artykuły zostaną opublikowane na potrzeby kampanii informacyjnej o uchwale antysmogowej dla Województwa Małopolskiego oraz efektach realizacji projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze. Treść artykułów ma być opublikowana w tygodnikach, dwutygodnikach, miesięcznikach, dwumiesięcznikach lub/i kwartalnikach oraz na specjalistycznych stronach internetowych. Oprócz treści merytorycznych artykuły będą zawierać infografiki / grafiki / rysunki / zdjęcia, które wpłyną na uatrakcyjnienie przekazu.
3. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Dziennik Podawczy
Poštovní adresa: ul. Racławicka 56
Obec: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 30-017
Země: POL
Kontaktní osoba: Bożena Cyz
Hlavní adresa: http://www.malopolska.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/01/2018 13:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.