Publications Office of the EU
Francie-Limeil-Brévannes: Pojištění majetku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Limeil-Brévannes: Pojištění majetku

  • Zveřejněno
    21/08/2013
  • Lhůta
    07/10/2013
  • Udělení zakázky
    01/01/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de Limeil-Brévannes
Místo plnění
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66515200 Pojištění majetku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
605,962.19 EUR
Číslo nabídky
2013 51 à 2013 55
Popis

Souscription de différents contrats d'assurances au profit des membres du groupement de commandes de la ville et du CCAS de Limeil-Brévannes.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
605,962.19 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SMACL
Poštovní adresa: 141 avenue Salvador Allende
Obec: Niort Cedex 9
PSČ: 79031
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.