Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Chichester: Sběr nemocničního odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Chichester: Sběr nemocničního odpadu

  • Zveřejněno
    06/12/2018
  • Lhůta
    18/01/2019
  • Otevírání nabídek
    18/01/2019
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
West Sussex County Council
Místo plnění
NUTS code: UKJ2 Surrey, East and West Sussex
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKJ2 Surrey, East and West Sussex
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90524100 Sběr nemocničního odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,292,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
CWSCC - 023629
Popis

The Council is seeking a service provider to provide clinical and offensive waste collection, support, treatment and disposal services across the County of West Sussex. The Council wishes to let a Framework Agreement for a period of 4 years and an initial call-off contract from this Framework Agreement is for a period of 3 years with the option to extend by a further 3 years up to a maximum term of 6 years. The following WCAs will require the full scope of collection and support/treatment and disposal services and intend to call off from this Framework Agreement from the commencement of the contract: Arun District Council, Chichester District Council, Crawley Borough Council and Horsham District Council. The remaining three WCAs have their own arrangements in place for Collection and Support Services, however Treatment and Disposal Services are still required: Adur District Council, Mid Sussex District Council and Worthing Borough Council.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: West Sussex County Council
Poštovní adresa: County Hall, West Street
Obec: Chichester
Kód NUTS: UKJ2
PSČ: PO19 1RG
Země: GBR
Kontaktní osoba: David Robinson
Hlavní adresa: http://www.westsussex.gov.uk/default.aspx
Elektronicky:
https://in-tendhost.co.uk/sesharedservices/aspx/Home
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/01/2019 15:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,292,000.00 GBP
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.