Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Výzkum a vývoj a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Výzkum a vývoj a související služby

  • Zveřejněno
    26/09/2022
  • Lhůta
    03/11/2022
  • Udělení zakázky
    20/12/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Místo plnění
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT Lietuva
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73000000 Výzkum a vývoj a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
82,644.63 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
79,600.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Tvarių miestų gairių parengimo paslaugos

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Národní registrační číslo: 188602370
Poštovní adresa: A. Jakšto g. 4
Obec: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 01105
Země: LTU
Kontaktní osoba: Raminta Vielavičienė
Hlavní adresa: http://www.am.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=662152&B=PPO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
82,644.63 EUR
Konečná hodnota zakázky
79,600.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB „Gaučė ir Ko"
Poštovní adresa: Verkių g. 5A-66, LT-08218
Obec: Vilnius
PSČ:
Země: LTU

Úřední název: Bauland, MB
Poštovní adresa: Miglos g. 33-3, LT-08101
Obec: Vilnius
PSČ:
Země: LTU

Úřední název: CityForm LT, UAB
Poštovní adresa: S. Žukausko g. 4, LT-08244
Obec: Vilnius
PSČ:
Země: LTU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.